top of page

HAKKIMIZDA

GREENO, 2013 yılında kurulmuş, lojistik sektöründe deneyimli ve Zeytinyağı ihraç eden bir firmadır.

 

Akdeniz'in en önemli kültürel sembollerinden biri olan ve 2000 yılı aşkın bir geçmişe uzanan HALEP SABUNU nu kim duymadı ?

 

Bilinen  en eski sabunlardan biridir, tamamen doğal maddelerden  oluşan, geleneksel yöntemlerle yapılan en saf sabun türlerinden biri olmasıyla karakterize edilir. HALEP SABUNU Zeytinyağı, defne yağı, sodyum hidroksit ve saf sudan oluşur. Sabun içeriğimizin% 60-98'i zeytinyağı oluştururken, defne yağı oranı% 2 ile% 40 arasındadır. Diğer sabun türlerinden farklı olarak, sabunumuz su yüzeyinde yüzer (içerdiği yüksek oranda zeytinyağı sayesinde).

 

Ürünlerimiz, el yapımı üretimimizin sadeliği ile ürünün kalitesini birleştirmek amacı ile en kaliteli Zeytinyağı, Defne yağı ve lüks oryantal parfümlerden yapıldığı için doğanın ilham ve ruhundan türetilmiştir.

 

Ürünlerimizin en bariz özelliği, içerdiği zeytinyağına bağlı olarak, muazzam nemlendirici özelliğidir., cilt dostu olan E vitamini açısından ( içerdiği zeytinyağına bağlı olarak)zengindir. Cildi nemlendirir, ipeksi ve ferahlatıcı bir his verir. Ayrıca ürünler, ferahlatıcı uzun ömürlü oryantal parfümler içerir. İçerdiği defne yağı antioksidandır ve mikroplarla savaşır.

 

Ürünlerimiz güvenlidir, hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur ve tüm cilt tipleri için uygundur.

 

BAHARHAN ürünleri, cildi tazelemedeki rolleri ve çevreye duyarlı olmaları nedeniyle büyük beğeni toplamaktadır.

 

bottom of page